All Derry Results from the last 28 days.
Printable Results
Friday 7th August 2020
Thursday 6th August 2020
Wednesday 5th August 2020
Tuesday 4th August 2020
Ballinascreen 0-0 v CONC Banagher
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen
Glenullin 11-6 v 5-5 St Patrick’s
Round 1
7 15 PM at Glenullin
Glen 1-6 v 2-3 Limavady Wolfhounds
Round 1
7 15 PM at Watty Graham Park
Sean O’Leary GAC Newbridge 2-10 v 0-6 Desertmartin
Round 1
7 15 PM at Newbridge
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 4-3 v 2-10 Ballinderry
Round 1
7 15 PM at St Oliver Plunkett Park
Slaughtneil 1-5 v 3-3 Lavey
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil
Swatragh 2-11 v 3-8 Kilrea
Round 1
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh
Eoghan Rua 3-2 v 7-13 Bellaghy
Round 1
7 15 PM at Coleraine
Dungiven 3-3 v 5-9 Steelstown Brian Og’s
Round 1
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
Craigbane 0-0 v CONC John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
7 15 PM at Craigbane
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 0-2 v 7-13 Faughanvale
Round 1
7 15 PM at Doire Trasna
St Marys Slaughtmanus GAC 6-13 v 0-2 Steelstown Brian Og’s B Team
Round 1
7 15 PM at Slaughtmanus
St Michael’s 4-7 v 2-2 Doire Colmcille
Round 1
7 15 PM at Magilligan
St Malachy’s Castledawson 8-20 v 1-1 Lavey
Round 3
7 15 PM at Castledawson
Ballinascreen 2-11 v 1-3 Ballerin
Round 3
7 15 PM at Ballinascreen
Monday 3rd August 2020
Sunday 2nd August 2020
Saturday 1st August 2020
Greenlough Reserves 0-0 v CONC Ballymaguigan Reserves
Round 1
2 30 PM at Greenlough Reserves
Limavady Wolfhounds 1-14 v 0-13 Glack
Round 1
2 00 PM at Faughanvale
St Malachy’s Castledawson 4-16 v 1-10 St Marys Slaughtmanus GAC
Round 1
4 00 PM at Castledawson
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 3-12 v 1-12 Ballymaguigan
Round 1
4 00 PM at St Oliver Plunkett Park
The Loup 1-12 v 1-12 Bellaghy
Round 1
6 30 PM at Magherafelt
Eoghan Rua 3-7 v 1-10 Lavey
Round 1
4 15 PM at Coleraine
Slaughtneil 2-18 v 0-6 Kilrea
Round 1
4 00 PM at Slaughtneil
Glen 2-19 v 1-10 Banagher
Round 1
4 00 PM at Watty Graham Park
Ballinascreen 1-11 v 1-5 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
4 00 PM at Ballinascreen
Swatragh 2-15 v 1-14 Dungiven
Round 1
4 00 PM at Davitt Park, Swatragh
Craigbane Reserves 1-10 v 0-11 Magherafelt Reserves
Round 1
4 00 PM at Craigbane Reserves
Loup Reserves 1-13 v 1-11 Bellaghy Reserves
Round 1
5 00 PM at Magherafelt
Slaughtneil Reserves 1-17 v 3-8 Kilrea Reserves
Round 1
2 30 PM at Slaughtneil
Glen Reserves 1-8 v 0-7 Banagher Reserves
Round 1
2 30 PM at Glen Reserves
Ballinascreen Reserves 3-12 v 1-8 Claudy Reserves
Round 1
2 30 PM at Ballinascreen
Swatragh Reserves 1-15 v 1-11 Dungiven Reserves
Round 1
2 30 PM at Swatragh Reserves
Friday 31st July 2020
Thursday 30th July 2020
Wednesday 29th July 2020
Lavey 2-17 v 2-15 Swatragh
Round 1
7 15 PM at Lavey
Ballinascreen 2-18 v 1-8 Na Magha
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen
Slaughtneil 8-25 v 1-8 Banagher
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil
Tuesday 28th July 2020
St Michael’s GAC Lissan 1-11 v 1-11 Ballinascreen
Round 2
7 15 PM at Ballinascreen
Lavey 5-14 v 1-8 Dungiven
Round 2
7 15 PM at Lavey
Ballymaguigan 2-7 v 1-8 St Malachy’s Castledawson
Round 2
7 15 PM at Ballymaguigan
Monday 27th July 2020
Ballinascreen 0-9 v 2-11 Bellaghy
Round 1
8 00 PM at Ballinascreen
Swatragh 3-16 v 0-10 St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 1
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh
Faughanvale 1-8 v 2-6 Limavady Wolfhounds
Round 1
7 15 PM at John McLaughlin Park
Dungiven 6-15 v 0-2 St Patrick’s
Round 1
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
Glen 9-20 v 0-3 Ballerin
Round 1
7 15 PM at Watty Graham Park
Banagher 7-10 v 1-3 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
7 15 PM at Banagher
Eoghan Rua P v P Kilrea
Round 1
at
Postponed
Slaughtneil 3-9 v 0-4 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil
Desertmartin 0-14 v 2-9 St Michael’s GAC Lissan
Round 1
7 15 PM at Longfield
St Michael’s 1-4 v 9-16 St Malachy’s Castledawson
Round 1
7 15 PM at Glack
Glenullin 1-8 v 2-20 O’Donovan Rossa GAC
Round 1
7 15 PM at Glenullin
Steelstown Brian Og’s 4-8 v 0-8 Craigbane
Round 1
7 15 PM at Pairc Brid
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 1-6 v 3-13 St Marys Slaughtmanus GAC
Round 1
7 15 PM at Doire Trasna
The Loup 0-6 v 1-11 Ballinderry
Round 1
7 15 PM at Loup
Ballymaguigan 4-6 v 6-14 Moneymore GAC
Round 1
7 15 PM at Ballymaguigan
Sunday 26th July 2020
Slaughtneil 6-26 v 1-11 Ballinascreen
Round 1
3 00 PM at Slaughtneil
Na Magha 0-10 v 0-15 Lavey
Round 1
1 00 PM at Na Magha
Slaughtneil 1-24 v 1-8 Ballinascreen
Round 2
1 30 PM at Slaughtneil
Na Magha 0-7 v 7-17 Lavey
Round 2
11 30 AM at Na Magha
Saturday 25th July 2020