All Derry Fixtures for the next 14 days.
Printable Fixtures
Friday 14th August 2020
Oakleaf Contracts Recreational Reserve Cup Group A
7 30 PM: Bellaghy Reserves v Craigbane Reserves (Bellaghy) Ref: Harry Tohill

T Mackle U14 Hurling Cup Group A
6 30 PM: Ballinascreen v Ballerin (Ballinascreen) Ref: TBC
7 45 PM: Slaughtneil v Na Magha (Slaughtneil) Ref: Fergal Hurley

T Mackle U14 Hurling Cup Group B
7 00 PM: Kevin Lynch Hurling Club v Swatragh (Kevin Lynch Park) Ref: Tarlach Conway
7 00 PM: St Patrick’s v St.Finbarrs (Drum) Ref: Declan O Connor

T Mackle U14 Hurling Cup Group C
7 00 PM: Lavey v Carrickmore (Lavey) Ref: Michael Quigg
7 00 PM: Ballinascreen v Banagher (Ballinascreen) Ref: TBC

Saturday 15th August 2020
Leadon Timber Frame Hurling Championship Group B
1 00 PM: Swatragh v Banagher (Davitt Park, Swatragh) Ref: Tarlach Conway
1 00 PM: Eoghan Rua v Kevin Lynch Hurling Club (Coleraine) Ref: Owen Elliott

Sunday 16th August 2020
Leadon Timber Frame Hurling Championship Group A
4 30 PM: Lavey v Ballinascreen (Slaughtneil) Ref: Niall Clifford

Leadon Timber Frame Reserve Hurling Championship
12 00 PM: Slaughtneil v Swatragh (Slaughtneil) Ref: Fergal Hurley
2 30 PM: Kevin Lynch Hurling Club v Na Magha (Kevin Lynch Park) Ref: Gerard Fox
3 00 PM: Lavey v Ballinascreen (Slaughtneil) Ref: Aidan Mc Aleer

T Mackle U16 Hurling Cup Group A
12 00 PM: Lavey v Swatragh (Lavey) Ref: TBC

T Mackle U16 Hurling Cup Group B
11 00 AM: Kevin Lynch Hurling Club v Slaughtneil (Kevin Lynch Park) Ref: Michael Quigg

Tuesday 18th August 2020
Hughes Steel Fabrications U14 FC Group A
7 15 PM: Glenullin v Glen (Glenullin) Ref: Mervyn Mc Aleese
7 15 PM: Limavady Wolfhounds v Ballinascreen (Limavady) Ref: Terence Mc Gilligan
7 15 PM: St Patrick’s v Banagher (Drum) Ref: Jude Dixon

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group B
7 15 PM: St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough v Slaughtneil (St Oliver Plunkett Park) Ref: Peter O Connor
7 15 PM: Lavey v Sean O’Leary GAC Newbridge (Lavey) Ref: Emmet Mc Shane
7 15 PM: Ballinderry v Desertmartin (Ballinderry) Ref: Harry Tohill

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group C
7 15 PM: Eoghan Rua v O’Donovan Rossa GAC (Coleraine) Ref: John Joe Cleary
7 15 PM: The Loup v Swatragh (Loup) Ref: Kevin Donnelly
7 15 PM: Bellaghy v Kilrea (Bellaghy) Ref: Malachy Mc Toal

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group D
7 15 PM: Craigbane v Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG (Craigbane) Ref: TBC
7 15 PM: Dungiven v Faughanvale (Dungiven) Ref: Dan Mullan

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group E
7 15 PM: St Michael’s v Sean Dolans (Magilligan) Ref: Martin Donnelly
7 15 PM: O’Brien’s G.F.C Foreglen v St Marys Slaughtmanus GAC (Foreglen) Ref: Cyril Hargan
7 15 PM: Doire Colmcille v Steelstown Brian Og’s B Team (Pairc Cholmcille) Ref: Aidan Mc Aleer

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group F
7 15 PM: Ballymaguigan v St Michael’s GAC Lissan (Ballymaguigan) Ref: TBC
7 15 PM: St Malachy’s Castledawson v Ballerin (Castledawson) Ref: Anthony Campbell
7 15 PM: Dungiven v Ballinascreen (Pairc Ui Cathain) Ref: Rory O Hara

Leadon Timber Frame Hurling Championship Group A
8 00 PM: Na Magha v Slaughtneil (Na Magha) Ref: Aidan Mc Aleer

Wednesday 19th August 2020
T Mackle U18 Hurling Cup Group A
7 00 PM: Na Magha v Lavey (Na Magha) Ref: TBC
7 00 PM: Swatragh v Ballinascreen (Davitt Park, Swatragh) Ref: TBC

T Mackle U18 Hurling Cup Group B
7 00 PM: Banagher v Dungannon (Banagher) Ref: Timothy Daly
7 00 PM: Kevin Lynch Hurling Club v Slaughtneil (Kevin Lynch Park) Ref: TBC

Thursday 20th August 2020
B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp E
7 15 PM: Ballerin v Eoghan Rua (Ballerin) Ref: Mervyn Mc Aleese
7 15 PM: Glen v Limavady Wolfhounds (Watty Graham Park) Ref: Barry Cassidy

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp A
7 15 PM: Ballinascreen v Sean O’Leary GAC Newbridge (Ballinascreen) Ref: Mark O Neill
7 15 PM: Banagher v Dungiven B Team (Banagher) Ref: TBC

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp B
7 15 PM: Ballinderry v St Malachy’s Castledawson (Ballinderry) Ref: Niall Kearney
7 15 PM: Ballinascreen B Team v Desertmartin (Ballinascreen) Ref: Anthony Campbell

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp C
7 15 PM: Bellaghy v St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough (Bellaghy) Ref: TBC
7 15 PM: Kilrea v Slaughtneil (Kilrea) Ref: Brendan Quinn

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp D
7 15 PM: Faughanvale v Dungiven (John McLaughlin Park) Ref: TBC
7 15 PM: Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG v Craigbane (Doire Trasna) Ref: Timothy Daly

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp F
7 15 PM: Glenullin v O’Brien’s G.F.C Foreglen (Glenullin) Ref: Richie Donoghue
7 15 PM: Doire Colmcille v Steelstown Brian Og’s (Pairc Cholmcille) Ref: TBC

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp G
7 15 PM: St Michael’s GAC Lissan v Lavey (Lissan) Ref: Harry Tohill
7 15 PM: The Loup v St Trea’s & St John’s (Loup) Ref: Mark Mc Geehan

B A Mullan & Son U16 Football Championship Grp H
7 15 PM: St Patrick’s v Swatragh (Drumsurn) Ref: Damien Harkin
7 15 PM: St Marys Slaughtmanus GAC v O’Donovan Rossa GAC (Slaughtmanus) Ref: Gavin Hegarty

Friday 21st August 2020
Glenshane Coach Hire Intermediate Reserve Football Championship Group B
6 30 PM: Lissan Reserves v Faughanvale Reserves (Ballinderry) Ref: TBC

McFeely Group Intermediate Football Championship Group B
8 00 PM: St Michael’s GAC Lissan v Faughanvale (Ballinderry) Ref: TBC

Oakleaf Contracts Recreational Reserve Cup Group A
7 30 PM: Loup Reserves v Bellaghy Reserves (Loup) Ref: TBC
7 30 PM: Craigbane Reserves v Glen Reserves (Craigbane Reserves) Ref: TBC

Premier Electrics Junior Football Championship Group A
7 15 PM: Drum v Magilligan (St Colm's Drum) Ref: Damien Harkin
7 15 PM: Desertmartin v Craigbane (Longfield) Ref: Declan O Connor

T Mackle U14 Hurling Cup Group A
7 00 PM: Ballinascreen v Slaughtneil (Ballinascreen) Ref: TBC
7 00 PM: Ballerin v Na Magha (Ballerin) Ref: TBC

T Mackle U14 Hurling Cup Group B
7 00 PM: St Patrick’s v Kevin Lynch Hurling Club (Drum) Ref: TBC
7 00 PM: St.Finbarrs v Swatragh (St.Finbarrs) Ref: TBC

T Mackle U14 Hurling Cup Group C
7 00 PM: Ballinascreen v Lavey (Ballinascreen) Ref: TBC
7 00 PM: Banagher v Carrickmore (Banagher) Ref: TBC

Saturday 22nd August 2020
Glenshane Coach Hire Intermediate Reserve Football Championship Group A
2 30 PM: Limavady Reserves v Steelstown Reserves (Limavady Reserves) Ref: TBC

Glenshane Coach Hire Intermediate Reserve Football Championship Group C
1 00 PM: Greenlough Reserves v Castledawson Reserves (Bellaghy) Ref: TBC

McFeely Group Intermediate Football Championship Group A
4 00 PM: Limavady Wolfhounds v Steelstown Brian Og’s (Limavady) Ref: Terence Mc Gilligan
4 00 PM: Glack v Glenullin (Páirc Ó Bhrolaigh) Ref: TBC

McFeely Group Intermediate Football Championship Group C
2 30 PM: St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough v St Malachy’s Castledawson (Bellaghy) Ref: Alan Nash

O'Neills Senior Football Championship Group C
4 00 PM: Banagher v O’Donovan Rossa GAC (Banagher) Ref: John Joe Cleary
4 00 PM: Ballinderry v Glen (Ballinderry) Ref: Harry Tohill

O'Neills Senior Football Championship Group D
6 30 PM: Dungiven v John Mitchel’s GAC, Claudy (Dungiven) Ref: Cyril Hargan

Oakleaf Restaurant Senior Reserve Football Championship Group C
2 30 PM: Ballinderry Reserves v Glen Reserves (Ballinderry) Ref: TBC
2 30 PM: Banagher Reserves v Magherafelt Reserves (Banagher Reserves) Ref: TBC

Oakleaf Restaurant Senior Reserve Football Championship Group D
5 00 PM: Dungiven Reserves v Claudy Reserves (Dungiven Reserves) Ref: TBC

Sunday 23rd August 2020
McFeely Group Intermediate Football Championship Group B
4 00 PM: Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG v Drumsurn (Doire Trasna) Ref: Peter O Connor

McFeely Group Intermediate Football Championship Group C
2 30 PM: Ballymaguigan v St Marys Slaughtmanus GAC (Ballymaguigan) Ref: Richie Donoghue

O'Neills Senior Football Championship Group A
4 00 PM: Sean O’Leary GAC Newbridge v Bellaghy (Newbridge) Ref: TBC
4 00 PM: O’Brien’s G.F.C Foreglen v The Loup (Foreglen) Ref: Gavin Hegarty

O'Neills Senior Football Championship Group B
4 00 PM: Lavey v Slaughtneil (Lavey) Ref: Barry Cassidy
4 00 PM: Kilrea v Eoghan Rua (Kilrea) Ref: Brendan Quinn

O'Neills Senior Football Championship Group D
6 30 PM: Swatragh v Ballinascreen (Magherafelt) Ref: TBC

Oakleaf Restaurant Senior Reserve Football Championship Group A
2 30 PM: Newbridge Reserves v Bellaghy Reserves (Newbridge Reserves) Ref: TBC
2 30 PM: Foreglen Reserves v Loup Reserves (Foreglen Reserves) Ref: TBC

Oakleaf Restaurant Senior Reserve Football Championship Group B
2 30 PM: Kilrea Reserves v Coleraine Reserves (Kilrea Reserves) Ref: TBC
2 30 PM: Lavey Reserves v Slaughtneil Reserves (Lavey) Ref: TBC

Oakleaf Restaurant Senior Reserve Football Championship Group D
5 00 PM: Swatragh Reserves v Ballinascreen Reserves (Magherafelt) Ref: TBC

T Mackle U16 Hurling Cup Group B
12 00 PM: Dungannon v Slaughtneil (Dungannon) Ref: TBC

Tuesday 25th August 2020
Hughes Steel Fabrications U14 FC Group A
7 00 PM: Glen v St Patrick’s (Watty Graham Park) Ref: TBC
7 00 PM: Ballinascreen v Glenullin (Ballinascreen) Ref: TBC
7 00 PM: Banagher v Limavady Wolfhounds (Banagher) Ref: TBC

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group B
7 00 PM: Desertmartin v Lavey (Longfield) Ref: TBC
7 00 PM: Sean O’Leary GAC Newbridge v St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough (Newbridge) Ref: TBC
7 00 PM: Slaughtneil v Ballinderry (Slaughtneil) Ref: TBC

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group C
7 00 PM: Kilrea v The Loup (Kilrea) Ref: TBC
7 00 PM: Swatragh v Eoghan Rua (Davitt Park, Swatragh) Ref: TBC
7 00 PM: O’Donovan Rossa GAC v Bellaghy (Magherafelt) Ref: TBC

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group D
7 00 PM: Steelstown Brian Og’s v Faughanvale (Pairc Brid) Ref: TBC
7 00 PM: Dungiven v Craigbane (Pairc Ui Cathain) Ref: TBC

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group E
7 00 PM: Steelstown Brian Og’s B Team v O’Brien’s G.F.C Foreglen (Pairc Brid) Ref: TBC
7 00 PM: St Marys Slaughtmanus GAC v St Michael’s (Slaughtmanus) Ref: TBC
7 00 PM: Sean Dolans v Doire Colmcille (Sean Dolans) Ref: TBC

Hughes Steel Fabrications U14 FC Group F
7 00 PM: Ballinascreen v St Malachy’s Castledawson (Ballinascreen) Ref: TBC
7 00 PM: Ballerin v Ballymaguigan (Ballerin) Ref: TBC
7 00 PM: St Michael’s GAC Lissan v Lavey (Lissan) Ref: TBC

Wednesday 26th August 2020
Leadon Timber Frame Reserve Hurling Championship
7 30 PM: Ballinascreen v Kevin Lynch Hurling Club (Ballinascreen) Ref: TBC
7 30 PM: Swatragh v Na Magha (Swatragh) Ref: TBC