All Derry Fixtures for the next 14 days.
Printable Fixtures
Monday 28th September 2020
Steelstown Reserves --- v --- Limavady Reserves
Semi Final
7 00 PM at Banagher (Ref: Terence Mc Gilligan)
Castledawson Reserves --- v --- Greenlough Reserves
Semi Final
7 30 PM at Castledawson Reserves (Ref: Kevin Donnelly)
John Mitchel’s GAC, Claudy --- v --- Faughanvale
Semi Final Refixture
7 00 PM at Cumber Pitch (Ref: Emmet Mc Shane)
Lavey Reserves --- v --- Loup Reserves
Quarter Final
7 00 PM at Lavey (Ref: Peter O Connor)
Ballinderry Reserves --- v --- Glen Reserves
Quarter Final
7 00 PM at Ballinderry (Ref: Joe Mulholland)
Swatragh Reserves --- v --- Bellaghy Reserves
Quarter Final
7 00 PM at Swatragh Reserves (Ref: Jude Dixon )
Magherafelt Reserves --- v --- Slaughtneil Reserves
Quarter Final
8 00 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Tuesday 29th September 2020
Ballinascreen --- v --- O’Donovan Rossa GAC
Final
7 00 PM at Ballinderry (Ref: TBC)
Glenullin --- v --- Dungiven
Final
7 00 PM at Banagher (Ref: Cathal Doherty)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough --- v --- St Patrick’s
Final
6 30 PM at Glen (Ref: Patrick Devlin)
St Michael’s GAC Lissan --- v --- Ballerin
Final
7 00 PM at Castledawson (Ref: Niall Kearney)
Wednesday 30th September 2020
Ballinascreen --- v --- Dungannon
Final
7 45 PM at Ballinascreen (Ref: Niall Clifford)
Na Magha --- v --- Kevin Lynch Hurling Club
Final
7 30 PM at Banagher (Ref: Gerard Fox)
Thursday 1st October 2020
Dungiven --- v --- Glen
Semi-Final
6 30 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Cyril Hargan)
Sean O’Leary GAC Newbridge --- v --- St Malachy’s Castledawson
Semi-Final
6 30 PM at Newbridge (Ref: TBC)
Slaughtneil --- v --- Swatragh/Steelstown
Semi-Final
6 30 PM at Slaughtneil (Ref: Caolan Mc Donald)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough --- v --- Desertmartin
Semi-Final
6 30 PM at St Oliver Plunkett Park (Ref: Maurice Corrigan)
O’Brien’s G.F.C Foreglen --- v --- St Trea’s & St John’s
Semi-Final
6 30 PM at Foreglen (Ref: Michael (snr) Mc Laughlin)
Banagher --- v --- St Patrick’s
Semi-Final
6 30 PM at Banagher (Ref: Paul Quigley)
St Michael’s GAC Lissan --- v --- Craigbane
Semi-Final
7 30 PM at Ballinderry (Ref: TBC)
Friday 2nd October 2020
Bellaghy Reserves --- v --- Dungiven Reserves
Semi-Final
7 00 PM at Bellaghy Reserves (Ref: TBC)
Loup Reserves --- v --- Slaughtneil Reserves
Semi-Final
7 00 PM at Loup Reserves (Ref: TBC)
Desertmartin --- v --- Ballerin
Semi Final
7 30 PM at Banagher (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Saturday 3rd October 2020
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Lavey
Final
1 00 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
Limavady Wolfhounds --- v --- Glenullin
Final
4 00 PM at Banagher (Ref: Cyril Hargan)
Magilligan --- v --- Craigbane
Semi Final
2 00 PM at Dungiven (Ref: TBC)
Sunday 4th October 2020
Steelstown Brian Og’s --- v --- St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Final
1 00 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Slaughtneil
Final
4 30 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
Tuesday 6th October 2020
Lavey --- v --- O’Donovan Rossa GAC
Semi-Final
7 00 PM at Lavey (Ref: Dan Mullan)
Ballinascreen --- v --- Desertmartin
Final
7 00 PM at Loup (Ref: TBC)