All Derry Results from the last 28 days.
Printable Results
Friday 31st July 2020
Glen Reserves 0-5 v 3-8 Bellaghy Reserves
Round 1
7 30 PM at Glen Reserves (Ref: Mark O Neill)
Craigbane 2-16 v 1-10 Magilligan
Round 1
7 30 PM at Banagher (Ref: Emmet Mc Shane)
Desertmartin 1-8 v 0-4 Moneymore GAC
Round 1
7 30 PM at Loup (Ref: Cathal Doherty)
Dungannon 3-23 v 2-17 Kevin Lynch Hurling Club
Round 1
7 30 PM at Dungannon (Ref: Niall Clifford)
Saturday 1st August 2020
Greenlough Reserves 0-0 v CONC Ballymaguigan Reserves
Round 1
2 30 PM at Greenlough Reserves (Ref: TBC)
Limavady Wolfhounds 1-14 v 0-13 Glack
Round 1
2 00 PM at Faughanvale (Ref: Alan Nash)
St Malachy’s Castledawson 4-16 v 1-10 St Marys Slaughtmanus GAC
Round 1
4 00 PM at Castledawson (Ref: Peter O Connor)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 3-12 v 1-12 Ballymaguigan
Round 1
4 00 PM at St Oliver Plunkett Park (Ref: Gavin Hegarty)
The Loup 1-12 v 1-12 Bellaghy
Round 1
6 30 PM at Magherafelt (Ref: Brendan Quinn)
Slaughtneil 2-18 v 0-6 Kilrea
Round 1
4 00 PM at Slaughtneil (Ref: Damien Harkin)
Eoghan Rua 3-7 v 1-10 Lavey
Round 1
4 15 PM at Coleraine (Ref: John Joe Cleary)
Glen 2-19 v 1-10 Banagher
Round 1
4 00 PM at Watty Graham Park (Ref: Daniel Mullan)
Ballinascreen 1-11 v 1-5 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
4 00 PM at Ballinascreen (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Swatragh 2-15 v 1-14 Dungiven
Round 1
4 00 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Mark O Neill)
Craigbane Reserves 1-10 v 0-11 Magherafelt Reserves
Round 1
4 00 PM at Craigbane Reserves (Ref: Cathal Doherty)
Loup Reserves 1-13 v 1-11 Bellaghy Reserves
Round 1
5 00 PM at Magherafelt (Ref: Kevin Donnelly)
Slaughtneil Reserves 1-17 v 3-8 Kilrea Reserves
Round 1
2 30 PM at Slaughtneil (Ref: TBC)
Glen Reserves 1-8 v 0-7 Banagher Reserves
Round 1
2 30 PM at Glen Reserves (Ref: Thomas Devlin)
Ballinascreen Reserves 3-12 v 1-8 Claudy Reserves
Round 1
2 30 PM at Ballinascreen (Ref: Terence Mc Gilligan)
Swatragh Reserves 1-15 v 1-11 Dungiven Reserves
Round 1
2 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: Aidan Mc Aleer)
Sunday 2nd August 2020
Glenullin Reserves 3-8 v 1-9 Steelstown Reserves
Round 1
12 30 PM at Dungiven (Ref: Cathal Doherty)
Drumsurn Reserves 0-0 v CONC Lissan Reserves
Round 1
2 30 PM at (Ref: TBC)
Glenullin 0-8 v 2-16 Steelstown Brian Og’s
Round 1
2 00 PM at Dungiven (Ref: Alan Nash)
Faughanvale 1-14 v 0-7 Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 1
4 00 PM at John McLaughlin Park (Ref: Harry Tohill)
Drumsurn 0-0 v CONC St Michael’s GAC Lissan
Round 1
4 00 PM at Drumsurn (Ref: TBC)
Sean O’Leary GAC Newbridge 3-19 v 1-8 O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 1
6 30 PM at Glen (Ref: Richie Donoghue)
O’Donovan Rossa GAC 1-11 v 0-6 Ballinderry
Round 1
4 00 PM at Magherafelt (Ref: Barry Cassidy)
Newbridge Reserves 1-17 v 2-7 Foreglen Reserves
Round 1
5 00 PM at Glen (Ref: Jude Dixon )
Magherafelt Reserves 2-15 v 0-3 Ballinderry Reserves
Round 1
2 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Declan O Connor)
Lavey 1-11 v 0-13 Ballinascreen
Round 1
12 00 PM at Lavey (Ref: Eamon Hassan)
Slaughtneil 0-0 v CONC Banagher
Round 1
12 00 PM at Slaughtneil (Ref: Fergal Hurley)
Kevin Lynch Hurling Club 4-19 v 1-4 Dungannon
Round 1
12 00 PM at Kevin Lynch Park (Ref: Tarlach Conway)
Monday 3rd August 2020
Sean Dolans 5-3 v 8-14 O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 1
7 15 PM at Sean Dolans (Ref: Michael (snr) Mc Laughlin)
Bellaghy 2-23 v 1-6 Swatragh
Round 2
7 15 PM at Bellaghy (Ref: Kevin Donnelly)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 2-9 v 2-11 Ballinascreen
Round 2
8 00 PM at St Oliver Plunkett Park (Ref: Barry Cassidy)
St Patrick’s 1-6 v 1-13 Faughanvale
Round 2
7 15 PM at Drumsurn (Ref: Damien Harkin)
Limavady Wolfhounds 1-6 v 5-18 Dungiven
Round 2
7 15 PM at Limavady (Ref: Mervyn Mc Aleese)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-8 v 1-22 Glen
Round 2
7 15 PM at Claudy (Ref: Cyril Hargan)
Ballerin 2-13 v 9-17 Banagher
Round 2
7 15 PM at Ballerin (Ref: Gavin Hegarty)
Kilrea 2-8 v 1-16 Slaughtneil
Round 2
7 15 PM at Kilrea (Ref: Martin Donnelly)
St Michael’s GAC Lissan 0-2 v 4-27 Lavey
Round 2
7 15 PM at Lavey (Ref: Cathal Forbes)
O’Donovan Rossa GAC 0-0 v CONC St Michael’s
Round 2
7 15 PM at Magherafelt (Ref: Harry Tohill)
St Malachy’s Castledawson 1-14 v 5-10 Glenullin
Round 2
7 15 PM at Castledawson (Ref: Niall Kearney)
St Marys Slaughtmanus GAC 3-11 v 2-9 Steelstown Brian Og’s
Round 2
7 15 PM at Slaughtmanus (Ref: Timothy Daly)
Craigbane 3-20 v 0-4 Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 2
7 15 PM at Craigbane (Ref: Mark O Neill)
Moneymore GAC 0-1 v 7-17 The Loup
Round 2
7 15 PM at Moneymore (Ref: Martin Coyle)
Ballinderry 0-0 v CONC Ballymaguigan
Round 2
7 15 PM at Ballinderry (Ref: Malachy Mc Toal)
Tuesday 4th August 2020
Ballinascreen 0-0 v CONC Banagher
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen (Ref: Cyril Hargan)
Glenullin 11-6 v 5-5 St Patrick’s
Round 1
7 15 PM at Glenullin (Ref: Jude Dixon )
Glen 1-6 v 2-3 Limavady Wolfhounds
Round 1
7 15 PM at Watty Graham Park (Ref: Caolan Mc Donald)
Sean O’Leary GAC Newbridge 2-10 v 0-6 Desertmartin
Round 1
7 15 PM at Newbridge (Ref: Kevin Donnelly)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 4-3 v 2-10 Ballinderry
Round 1
7 15 PM at St Oliver Plunkett Park (Ref: Niall Kearney)
Slaughtneil 1-5 v 3-3 Lavey
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Swatragh 2-11 v 3-8 Kilrea
Round 1
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Peter O Connor)
Eoghan Rua 3-2 v 7-13 Bellaghy
Round 1
7 15 PM at Coleraine (Ref: Anthony Mullan)
Dungiven 3-3 v 5-9 Steelstown Brian Og’s
Round 1
7 15 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Martin Donnelly)
Craigbane 0-0 v CONC John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
7 15 PM at Craigbane (Ref: Damien Harkin)
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 0-2 v 7-13 Faughanvale
Round 1
7 15 PM at Doire Trasna (Ref: Emmet Mc Shane)
St Marys Slaughtmanus GAC 6-13 v 0-2 Steelstown Brian Og’s B Team
Round 1
7 15 PM at Slaughtmanus (Ref: Gavin Hegarty)
St Michael’s 4-7 v 2-2 Doire Colmcille
Round 1
7 15 PM at Magilligan (Ref: Terence Mc Gilligan)
St Malachy’s Castledawson 8-20 v 1-1 Lavey
Round 3
7 15 PM at Castledawson (Ref: Anthony Campbell)
Ballinascreen 2-11 v 1-3 Ballerin
Round 3
7 15 PM at Ballinascreen (Ref: Fergal Hurley)
Dungiven 0-6 v 6-12 St Michael’s GAC Lissan
Round 3
8 15 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Rory O Hara)
Wednesday 5th August 2020
Ballinascreen 7-12 v 2-9 Dungiven B Team
Round 1
6 30 PM at Ballinascreen (Ref: Mark O Neill)
Lavey 0-13 v 0-26 Slaughtneil
Round 2
8 00 PM at Lavey (Ref: Tarlach Conway)
Ballinascreen 4-21 v 2-9 Na Magha
Round 2
8 15 PM at Ballinascreen (Ref: Niall Clifford)
Swatragh 0-14 v 0-14 Eoghan Rua
Round 2
7 30 PM at Glenullin (Ref: Owen Elliott)
Kevin Lynch Hurling Club 2-15 v 1-8 Banagher
Round 2
7 30 PM at Foreglen (Ref: Eamon Hassan)
Lavey 1-11 v 1-22 Slaughtneil
Round 3
6 30 PM at Lavey (Ref: Malachy Mc Toal)
Thursday 6th August 2020
Limavady Wolfhounds 7-11 v 0-3 Ballerin
Round 1
7 15 PM at Limavady (Ref: Terence Mc Gilligan)
Glen 4-16 v 1-3 Eoghan Rua
Round 1
7 15 PM at Watty Graham Park (Ref: Richie Donoghue)
Sean O’Leary GAC Newbridge 6-11 v 2-5 Banagher
Round 1
7 15 PM at Newbridge (Ref: Anthony Campbell)
Desertmartin 0-5 v 2-16 Ballinderry
Round 1
7 15 PM at Longfield (Ref: Harry Tohill)
Ballinascreen B Team 1-7 v 4-8 St Malachy’s Castledawson
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen (Ref: Jude Dixon )
Slaughtneil 0-10 v 3-11 Bellaghy
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil (Ref: John Joe Cleary)
Kilrea 3-10 v 3-10 St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 1
7 15 PM at Kilrea (Ref: Niall Kearney)
Craigbane 0-2 v 4-14 Faughanvale
Round 1
7 15 PM at Craigbane (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 1-2 v 4-18 Dungiven
Round 1
7 15 PM at Doire Trasna (Ref: Damien Harkin)
John Mitchel’s GAC, Claudy 1-5 v 3-13 O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 3
7 15 PM at Claudy (Ref: Gavin Hegarty)
St Trea’s & St John’s 2-8 v 1-11 St Michael’s GAC Lissan
Round 1
7 15 PM at (Ref: Kevin Donnelly)
The Loup 0-1 v 9-29 Lavey
Round 1
7 15 PM at Loup (Ref: Mark O Neill)
O’Donovan Rossa GAC 0-0 v CONC St Patrick’s
Round 1
7 15 PM at Magherafelt (Ref: TBC)
St Marys Slaughtmanus GAC 1-8 v 9-16 Swatragh
Round 1
7 15 PM at Slaughtmanus (Ref: Caolan Mc Donald)
Friday 7th August 2020
Faughanvale Reserves 4-16 v 2-9 Drumsurn Reserves
Round 2
6 30 PM at Limavady (Ref: Terence Mc Gilligan)
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 1-9 v 1-6 St Michael’s GAC Lissan
Round 2
7 30 PM at Ballinascreen (Ref: Cyril Hargan)
Faughanvale 1-9 v 1-8 Drumsurn
Round 2
8 00 PM at Limavady (Ref: Declan O Connor)
St Marys Slaughtmanus GAC 0-6 v 2-11 St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 2
7 30 PM at Slaughtmanus (Ref: Dan Mullan)
Magherafelt Reserves 1-12 v 4-9 Loup Reserves
Round 2
7 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Jude Dixon )
Ogra Colmcille 2-6 v 3-14 Dungiven Reserves
Round 1
7 30 PM at Ogra Colmcille (Ref: Martin Coyle)
Moneymore GAC 2-9 v 0-6 Drum
Round 2
7 30 PM at Moneymore (Ref: Mark Mc Geehan)
Magilligan 1-6 v 0-16 Desertmartin
Round 2
7 30 PM at Magilligan (Ref: Cathal Doherty)
Doire Colmcille 3-7 v 0-4 St Mary’s Ardmore
Round 1
7 30 PM at Pairc Cholmcille (Ref: Gavin Hegarty)
Ballerin 0-16 v 1-11 Sean Dolans
Round 1
7 30 PM at Ballerin (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Banagher 2-9 v 2-17 Lavey
Round 1
7 00 PM at Banagher (Ref: Niall Clifford)
Saturday 8th August 2020
Ballymaguigan Reserves 0-0 v 0-0 Castledawson Reserves
Round 2
2 30 PM at Ballymaguigan Reserves (Ref: Jude Dixon )
Ballymaguigan 0-5 v 4-12 St Malachy’s Castledawson
Round 2
4 00 PM at Ballymaguigan (Ref: Emmet Mc Shane)
Slaughtneil 2-12 v 1-5 Eoghan Rua
Round 2
2 00 PM at Greenlough (Ref: Alan Nash)
O’Donovan Rossa GAC 1-5 v 0-11 Glen
Round 2
6 30 PM at Bellaghy (Ref: Cathal Forbes)
John Mitchel’s GAC, Claudy 1-11 v 1-11 Swatragh
Round 2
4 00 PM at Claudy (Ref: Richie Donoghue)
Slaughtneil Reserves 4-16 v 3-11 Coleraine Reserves
Round 2
12 30 PM at Greenlough (Ref: Terence Mc Gilligan)
Magherafelt Reserves 2-17 v 1-9 Glen Reserves
Round 2
5 00 PM at Bellaghy (Ref: Niall Kearney)
Claudy Reserves 2-6 v 3-18 Swatragh Reserves
Round 2
2 30 PM at Claudy Reserves (Ref: Mark Mc Geehan)
St.Finbarrs 2-1 v 14-12 Kevin Lynch Hurling Club
Round 1
11 00 AM at Ogra Colmcille (Ref: Michael Quigg)
Swatragh 2-4 v 1-4 St Patrick’s
Round 1
7 00 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Fergal Hurley)
Sunday 9th August 2020
Glenullin Reserves 3-7 v 3-12 Limavady Reserves
Round 2
2 30 PM at Glenullin Reserves (Ref: Anthony Mullan)
Steelstown Brian Og’s 0-0 v CONC Glack
Round 2
4 00 PM at Pairc Brid (Ref: TBC)
Glenullin 1-19 v 1-15 Limavady Wolfhounds
Round 2
4 00 PM at Glenullin (Ref: Brendan Quinn)
Bellaghy 2-16 v 0-13 O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 2
4 00 PM at Bellaghy (Ref: Peter O Connor)
The Loup 2-8 v 1-10 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 2
4 00 PM at Loup (Ref: Damien Harkin)
Lavey 3-9 v 0-14 Kilrea
Round 2
2 00 PM at Swatragh (Ref: Harry Tohill)
Ballinderry 4-10 v 1-9 Banagher
Round 2
6 30 PM at Glen (Ref: Declan O Connor)
Dungiven 2-12 v 4-15 Ballinascreen
Round 2
4 00 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Barry Cassidy)
Desertmartin Reserves 0-8 v 0-9 Slaughtneil Reserves
Round 1
2 00 PM at Desertmartin Reserves (Ref: Martin Donnelly)
Bellaghy Reserves 0-0 v CONC Foreglen Reserves
Round 2
2 30 PM at Bellaghy Reserves (Ref: TBC)
Loup Reserves 2-18 v 1-7 Newbridge Reserves
Round 2
2 30 PM at Loup Reserves (Ref: Mark O Neill)
Lavey Reserves 2-9 v 1-10 Kilrea Reserves
Round 2
12 30 PM at Swatragh (Ref: Maurice Corrigan)
Ballinderry Reserves 4-22 v 2-10 Banagher Reserves
Round 2
5 00 PM at Glen (Ref: Fergal Hurley)
Dungiven Reserves 2-18 v 2-7 Ballinascreen Reserves
Round 2
2 30 PM at Dungiven Reserves (Ref: Cathal Doherty)
Na Magha 0-6 v 14-12 Lavey
Round 2
11 00 AM at Na Magha (Ref: Timothy Daly)
Ballinascreen 2-14 v 1-8 Swatragh
Round 2
12 00 PM at Ballinascreen (Ref: Fergal Hurley)
Banagher CONC v 0-0 Kevin Lynch Hurling Club
Round 2
12 00 PM at Banagher (Ref: TBC)
Monday 10th August 2020
Bellaghy 7-11 v 1-12 St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 3
7 15 PM at Bellaghy (Ref: Mark O Neill)
Swatragh 2-6 v 0-10 Ballinascreen
Round 3
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: John Joe Cleary)
Limavady Wolfhounds 4-10 v 2-4 St Patrick’s
Round 3
7 15 PM at Limavady (Ref: Caolan Mc Donald)
Dungiven 3-12 v 0-5 Faughanvale
Round 3
7 15 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Richie Donoghue)
Ballerin 0-8 v 1-6 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 3
7 15 PM at Ballerin (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Banagher 0-12 v 4-15 Glen
Round 3
7 15 PM at Banagher (Ref: Martin Donnelly)
Kilrea 2-9 v 1-10 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 3
7 15 PM at Kilrea (Ref: Harry Tohill)
Slaughtneil P v P Eoghan Rua
Round 3
at (Ref: )
Postponed
St Malachy’s Castledawson 2-10 v 8-19 O’Donovan Rossa GAC
Round 3
7 15 PM at Castledawson (Ref: Thomas Devlin)
Glenullin P v P St Michael’s
Round 3
at (Ref: )
Postponed
Craigbane 1-14 v 0-7 St Marys Slaughtmanus GAC
Round 3
7 15 PM at Craigbane (Ref: Paul Quigley)
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG 2-5 v 1-17 Steelstown Brian Og’s
Round 3
7 15 PM at Doire Trasna (Ref: Gavin Hegarty)
Ballinderry P v P Moneymore GAC
Round 3
at (Ref: )
Postponed
Ballymaguigan 1-4 v 6-10 The Loup
Round 3
7 15 PM at Ballymaguigan (Ref: Anthony Campbell)
Ballerin 0-0 v 5-13 Slaughtneil
Round 1
6 30 PM at Ballerin (Ref: Fergal Hurley)
Tuesday 11th August 2020
Banagher 0-11 v 2-11 Glen
Round 2
7 15 PM at Banagher (Ref: Timothy Daly)
Limavady Wolfhounds 2-8 v 3-4 Glenullin
Round 2
7 15 PM at Limavady (Ref: Emmet Mc Shane)
St Patrick’s 1-4 v 5-14 Ballinascreen
Round 2
7 15 PM at Drumsurn (Ref: Anthony Mullan)
Desertmartin 2-6 v 4-19 Slaughtneil
Round 2
7 15 PM at Longfield (Ref: Jude Dixon )
Lavey 2-17 v 2-3 St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 2
7 15 PM at Lavey (Ref: Anthony Campbell)
Ballinderry 7-7 v 2-11 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 2
7 15 PM at Ballinderry (Ref: Martin Coyle)
Kilrea P v P O’Donovan Rossa GAC
Round 2
at (Ref: )
Postponed
The Loup P v P Eoghan Rua
Round 2
at (Ref: )
Postponed
Bellaghy 6-15 v 0-3 Swatragh
Round 2
7 15 PM at Bellaghy (Ref: Declan O Connor)
Steelstown Brian Og’s 9-14 v 1-0 Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 2
7 15 PM at Pairc Brid (Ref: Terence Mc Gilligan)
Faughanvale 12-14 v 0-6 Craigbane
Round 2
7 15 PM at John McLaughlin Park (Ref: Damien Harkin)
John Mitchel’s GAC, Claudy P v P Dungiven
Round 2
at (Ref: )
Postponed
O’Brien’s G.F.C Foreglen 9-8 v 6-7 St Michael’s
Round 2
7 15 PM at Foreglen (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Doire Colmcille 1-4 v 5-7 St Marys Slaughtmanus GAC
Round 2
7 15 PM at Pairc Cholmcille (Ref: Gavin Hegarty)
Lavey 2-8 v 5-8 Ballymaguigan
Round 4
6 45 PM at Lavey (Ref: Martin Donnelly)
St Michael’s GAC Lissan 3-16 v 2-11 St Malachy’s Castledawson
Round 4
7 15 PM at Lissan (Ref: Cathal Forbes)
Wednesday 12th August 2020
Slaughtneil 0-0 v CONC Kevin Lynch Hurling Club
Round 4
7 30 PM at Slaughtneil (Ref: Michael Quigg)
Swatragh 2-9 v 1-26 Lavey
Round 4
7 30 PM at Swatragh (Ref: Malachy Mc Toal)
Ballinascreen 2-18 v 0-1 Na Magha
Round 1
7 30 PM at Ballinascreen (Ref: Aidan Mc Aleer)
Thursday 13th August 2020
Ballerin 1-1 v 1-31 Glen
Round 2
7 15 PM at Ballerin (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Dungiven B Team 6-12 v 0-7 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 2
6 45 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Dan Mullan)
Banagher 3-6 v 2-10 Ballinascreen
Round 2
7 15 PM at Banagher (Ref: Terence Mc Gilligan)
St Malachy’s Castledawson 2-17 v 3-15 Desertmartin
Round 2
7 15 PM at Castledawson (Ref: Niall Kearney)
Ballinderry 1-14 v 2-8 Ballinascreen B Team
Round 2
7 15 PM at Ballinderry (Ref: Kevin Donnelly)
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough 0-12 v 4-13 Slaughtneil
Round 2
7 15 PM at St Oliver Plunkett Park (Ref: John Joe Cleary)
Bellaghy 4-24 v 0-6 Kilrea
Round 2
7 15 PM at Bellaghy (Ref: Harry Tohill)
Faughanvale 5-17 v 1-5 Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 2
7 15 PM at John McLaughlin Park (Ref: Gavin Hegarty)
Steelstown Brian Og’s 9-13 v 0-4 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 4
7 15 PM at Pairc Brid (Ref: Caolan Mc Donald)
O’Brien’s G.F.C Foreglen 9-15 v 1-5 Doire Colmcille
Round 4
7 15 PM at Foreglen (Ref: Damien Harkin)
Lavey 0-0 v 0-0 St Trea’s & St John’s
Round 2
7 15 PM at Lavey (Ref: Jude Dixon )
St Michael’s GAC Lissan 5-2 v 3-11 The Loup
Round 2
7 15 PM at Lissan (Ref: Fergal Hurley)
Swatragh 4-7 v 2--19 O’Donovan Rossa GAC
Round 2
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Brendan Quinn)