Senior Football League
 Senior Football League
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1The Loup149321961435320
2Glen119202101218918
3Dungiven128221981514718
4Slaughtneil138321821493318
5Bellaghy137421781413716
6Lavey13742177168916
7Ballinascreen136431951851015
8O'Donovan Rossa GAC126511961663013
9Swatragh13661198192613
10Kilrea13661192204-1213
11Eoghan Rua115421961593712
12Ballinderry12354155179-2410
13Sean O'Leary GAC Newbridge11362141175-348
14Banagher12192147205-584
15Steelstown Brian Og's11110099214-1152
16John Mitchel's GAC, Claudy12012086194-1080



 Senior Reserve Football League
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1Bellaghy Reserves121101129775223
2Loup Reserves138321961069018
3Magherafelt Reserves129302201348618
4Glen Reserves12930172908218
5Dungiven Reserves11830133904316
6Lavey Reserves12840109852416
7Newbridge Reserves10730120141-2114
8Slaughtneil Reserves116415965-613
9Ballinderry Reserves1156074142-6810
10Ballinascreen Reserves12570134146-1210
11Kilrea Reserves13490143178-358
12Coleraine Reserves1037068107-396
13Claudy Reserves1028035120-854
14Swatragh Reserves1211102648-222
15Steelstown Reserves81705385-322
16Banagher Reserves909057114-570



Saturday 2nd April 2022
Eoghan Rua 4-15 v 0-6 Steelstown Brian Og’s
Round 1
6 00 PM at Coleraine (Ref: John Joe Cleary)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-10 v 0-13 Banagher
Round 1
6 00 PM at Claudy (Ref: Gregory Mc Williams)
Sean O’Leary GAC Newbridge 1-12 v 1-12 Ballinderry
Round 1
6 00 PM at Newbridge (Ref: Gavin Hegarty)
Dungiven 0-13 v 0-8 Lavey
Round 1
6 00 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Dan Mullan)
O’Donovan Rossa GAC 0-14 v 1-9 Bellaghy
Round 1
6 00 PM at Magherafelt (Ref: Richie Donoghue)
Glen 1-13 v 1-7 Kilrea
Round 1
6 00 PM at Watty Graham Park (Ref: Damien Harkin)
Ballinascreen 2-9 v 0-9 Swatragh
Round 1
6 00 PM at Ballinascreen (Ref: Sean Curran)
The Loup 1-8 v 1-8 Slaughtneil
Round 1
6 00 PM at Loup (Ref: Brendan Quinn)
Coleraine Reserves 0-0 v CONC Steelstown Reserves
Round 1
4 30 PM at Coleraine Reserves (Ref: TBC)
Claudy Reserves 0-0 v CONC Banagher Reserves
Round 1
4 30 PM at Claudy Reserves (Ref: TBC)
Newbridge Reserves 1-17 v 1-9 Ballinderry Reserves
Round 1
4 30 PM at Newbridge Reserves (Ref: Caolan Mc Donald)
Dungiven Reserves 2-17 v 2-6 Lavey Reserves
Round 1
4 30 PM at Dungiven (Ref: Martin Donnelly)
Magherafelt Reserves 1-13 v 3-10 Bellaghy Reserves
Round 1
4 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Harry Tohill)
Glen Reserves 1-14 v 0-5 Kilrea Reserves
Round 1
4 30 PM at Glen (Ref: Daryl Buttress)
Ballinascreen Reserves 0-0 v CONC Swatragh Reserves
Round 1
4 30 PM at Ballinascreen (Ref: TBC)
Loup Reserves 0-7 v 0-7 Slaughtneil Reserves
Round 1
4 30 PM at Loup (Ref: Joe Mulholland)
Friday 8th April 2022
Dungiven 0-10 v 1-10 Glen
Round 2
7 00 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Brendan Quinn)
Saturday 9th April 2022
The Loup 1-10 v 1-8 O’Donovan Rossa GAC
Round 2
4 30 PM at Loup (Ref: Gregory Mc Williams)
Bellaghy 1-6 v 1-9 Ballinderry
Round 2
6 00 PM at Bellaghy (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Swatragh 2-10 v 1-13 Eoghan Rua
Round 2
6 00 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Harry Tohill)
Kilrea 0-11 v 0-11 Lavey
Round 2
6 00 PM at Kilrea (Ref: Kieran Jnr Connor)
Banagher 1-10 v 3-7 Steelstown Brian Og’s
Round 2
6 00 PM at Banagher (Ref: Martin Mc Erlane)
Ballinascreen 1-15 v 1-6 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 2
6 00 PM at Ballinascreen (Ref: Caolan Mc Donald)
Dungiven Reserves 1-8 v 2-7 Glen Reserves
Round 2
4 00 PM at Dungiven (Ref: Cathal Doherty)
Bellaghy Reserves 4-11 v 1-7 Ballinderry Reserves
Round 2
4 30 PM at Bellaghy (Ref: Terence Mc Gilligan)
Kilrea Reserves 0-9 v 1-9 Lavey Reserves
Round 2
4 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: Daryl Buttress)
Swatragh Reserves 2-8 v 2-5 Coleraine Reserves
Round 2
4 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: Malachy Mc Toal)
Banagher Reserves 2-6 v 1-12 Steelstown Reserves
Round 2
4 30 PM at Banagher (Ref: Declan O Connor)
Ballinascreen Reserves 2-16 v 1-6 Claudy Reserves
Round 2
4 30 PM at Ballinascreen (Ref: Kevin Donnelly)
Loup Reserves 0-4 v 0-9 Magherafelt Reserves
Round 2
6 00 PM at Loup (Ref: Michael Quinn)
Sunday 10th April 2022
Slaughtneil 1-14 v 1-5 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 2
2 30 PM at Slaughtneil (Ref: Barry Cassidy)
Slaughtneil Reserves 1-8 v 2-8 Newbridge Reserves
Round 2
1 00 PM at Slaughtneil (Ref: Joe Mulholland)
Thursday 14th April 2022
Ballinascreen 1-9 v 0-12 Bellaghy
Round 3
6 45 PM at Ballinascreen (Ref: Sean Curran)
Saturday 16th April 2022
Ballinascreen Reserves 0-8 v 1-11 Bellaghy Reserves
Round 3
3 00 PM at Ballinascreen (Ref: Patrick Devlin)
Wednesday 20th April 2022
Kilrea 0-21 v 3-11 Swatragh
Round 3
7 00 PM at Kilrea (Ref: Martin Mc Erlane)
Sean O’Leary GAC Newbridge 0-9 v 0-22 Eoghan Rua
Round 3
7 15 PM at Newbridge (Ref: Richie Donoghue)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-6 v 0-11 Lavey
Round 3
7 15 PM at Claudy (Ref: Terence Mc Gilligan)
Slaughtneil 1-9 v 1-9 Ballinderry
Round 3
8 00 PM at Slaughtneil (Ref: John Joe Cleary)
Steelstown Brian Og’s 1-3 v 3-14 O’Donovan Rossa GAC
Round 3
8 00 PM at Celtic Park (Ref: Damien Harkin)
The Loup 1-7 v 2-10 Dungiven
Round 3
8 00 PM at Loup (Ref: Barry Cassidy)
Banagher 2-13 v 4-16 Glen
Round 3
8 00 PM at Banagher (Ref: Emmet Mc Shane)
Loup Reserves CONC v 0-0 Dungiven Reserves
Round 3
6 30 PM at Loup (Ref: TBC)
Claudy Reserves --- v --- Lavey Reserves
Round 3
6 30 PM at Claudy Reserves (Ref: TBC)
Banagher Reserves 0-6 v 3-11 Glen Reserves
Round 3
6 30 PM at Banagher (Ref: Cyril Hargan)
Newbridge Reserves P v P Coleraine Reserves
Round 3
Postponed
Slaughtneil Reserves CONC v 0-0 Ballinderry Reserves
Round 3
6 30 PM at Slaughtneil (Ref: TBC)
Steelstown Reserves 0-12 v 2-20 Magherafelt Reserves
Round 3
6 30 PM at Celtic Park (Ref: Aidan Mc Aleer)
Kilrea Reserves 2-8 v 0-8 Swatragh Reserves
Round 3
8 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: Joe Mulholland)
Sunday 24th April 2022
Swatragh 4-10 v 1-5 Steelstown Brian Og’s
Round 4
1 30 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Maurice Corrigan)
Slaughtneil 1-9 v 2-19 Eoghan Rua
Round 4
2 30 PM at Slaughtneil (Ref: Kieran Jnr Connor)
The Loup 1-7 v 1-8 Lavey
Round 4
2 30 PM at Loup (Ref: Sean Curran)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-5 v 4-14 Dungiven
Round 4
2 30 PM at Claudy (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Banagher 0-11 v 1-8 Ballinderry
Round 4
2 30 PM at Banagher (Ref: Brendan Quinn)
Ballinascreen 2-14 v 1-9 O’Donovan Rossa GAC
Round 4
2 30 PM at Ballinascreen (Ref: Richie Donoghue)
Ballinascreen Reserves 3-6 v 5-21 Magherafelt Reserves
Round 4
1 00 PM at Ballinascreen (Ref: PG Bradley)
Banagher Reserves 2-12 v 4-10 Ballinderry Reserves
Round 4
1 00 PM at Banagher (Ref: Ciaran Brolly)
Claudy Reserves 1-7 v 2-22 Dungiven Reserves
Round 4
1 00 PM at Claudy Reserves (Ref: Daryl Buttress)
Slaughtneil Reserves 0-0 v CONC Coleraine Reserves
Round 4
1 00 PM at Slaughtneil (Ref: TBC)
Loup Reserves 1-2 v 2-8 Lavey Reserves
Round 4
4 00 PM at Loup (Ref: Sean Mc Guigan)
Tuesday 26th April 2022
Kilrea 0-11 v 1-11 Bellaghy
Round 4
7 00 PM at Kilrea (Ref: Sean Curran)
Kilrea Reserves CONC v 0-0 Bellaghy Reserves
Round 4
8 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: TBC)
Friday 6th May 2022
Dungiven 2-14 v 2-12 Eoghan Rua
Round 5
7 30 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Martin Mc Erlane)
Saturday 7th May 2022
The Loup 1-9 v 0-11 Swatragh
Round 5
6 00 PM at Loup (Ref: Harry Tohill)
Slaughtneil 2-12 v 1-10 Kilrea
Round 5
6 00 PM at Slaughtneil (Ref: Brendan Quinn)
Ballinderry 1-14 v 3-16 Ballinascreen
Round 5
6 00 PM at Ballinderry (Ref: Barry Cassidy)
Sean O’Leary GAC Newbridge 1-19 v 1-6 Steelstown Brian Og’s
Round 5
6 00 PM at Newbridge (Ref: Patrick Devlin)
Bellaghy 1-15 v 0-5 Banagher
Round 5
6 00 PM at Bellaghy (Ref: Gregory Mc Williams)
Lavey 1-16 v 1-13 O’Donovan Rossa GAC
Round 5
6 00 PM at Lavey (Ref: Gavin Hegarty)
Glen 3-17 v 0-4 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 5
7 15 PM at Watty Graham Park (Ref: Terence Mc Gilligan)
Dungiven Reserves 2-18 v 1-13 Coleraine Reserves
Round 5
1 00 PM at Dungiven (Ref: John Joe Cleary)
Lavey Reserves 2-12 v 0-12 Magherafelt Reserves
Round 5
4 30 PM at Lavey (Ref: Sean Mc Guigan)
Bellaghy Reserves 0-0 v CONC Banagher Reserves
Round 5
4 30 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
Newbridge Reserves 4-14 v 4-9 Steelstown Reserves
Round 5
4 30 PM at Newbridge Reserves (Ref: Martin O'Connor)
Ballinderry Reserves 0-0 v CONC Ballinascreen Reserves
Round 5
4 30 PM at Ballinderry (Ref: TBC)
Slaughtneil Reserves 1-12 v 1-10 Kilrea Reserves
Round 5
4 30 PM at Slaughtneil (Ref: Jude Dixon )
Loup Reserves 2-17 v 0-4 Swatragh Reserves
Round 5
4 30 PM at Loup (Ref: Niall Clifford)
Glen Reserves 0-0 v CONC Claudy Reserves
Round 5
5 30 PM at Glen (Ref: TBC)
Thursday 12th May 2022
Swatragh 0-12 v 2-12 Glen
Round 6
7 30 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Damien Harkin)
Swatragh Reserves CONC v 0-0 Glen Reserves
Round 6
6 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: TBC)
Saturday 14th May 2022
Banagher 3-12 v 2-15 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 6
3 30 PM at Banagher (Ref: Emmet Mc Shane)
Kilrea 0-18 v 1-8 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 6
4 00 PM at Kilrea (Ref: Gregory Mc Williams)
Bellaghy 1-10 v 0-13 Eoghan Rua
Round 6
4 00 PM at Bellaghy (Ref: Brendan Quinn)
Steelstown Brian Og’s 2-10 v 1-14 Lavey
Round 6
5 30 PM at Pairc Brid (Ref: Terence Mc Gilligan)
Ballinascreen 0-14 v 1-11 The Loup
Round 6
5 30 PM at Ballinascreen (Ref: Gavin Hegarty)
Slaughtneil 0-14 v 1-13 Dungiven
Round 6
5 30 PM at Slaughtneil (Ref: Sean Curran)
Bellaghy Reserves 0-0 v CONC Coleraine Reserves
Round 6
2 30 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
Banagher Reserves P v P Newbridge Reserves
Round 6
Postponed
Slaughtneil Reserves CONC v 0-0 Dungiven Reserves
Round 6
4 00 PM at Slaughtneil (Ref: TBC)
Ballinascreen Reserves 1-9 v 3-12 Loup Reserves
Round 6
4 00 PM at Ballinascreen (Ref: Michael Quinn)
Steelstown Reserves CONC v 0-0 Lavey Reserves
Round 6
4 00 PM at Steelstown Reserves (Ref: TBC)
Kilrea Reserves 6-18 v 3-7 Claudy Reserves
Round 6
5 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: Martin Donnelly)
Thursday 19th May 2022
The Loup 0-9 v 0-10 Bellaghy
Round 7
8 00 PM at Loup (Ref: Sean Curran)
Loup Reserves 4-4 v 0-16 Bellaghy Reserves
Round 7
6 30 PM at Loup (Ref: Patrick Walsh)
Saturday 21st May 2022
Slaughtneil 0-13 v 1-5 Steelstown Brian Og’s
Round 7
4 30 PM at Slaughtneil (Ref: Damien Harkin)
Sean O’Leary GAC Newbridge 0-11 v 0-12 Ballinascreen
Round 7
6 00 PM at Newbridge (Ref: John Joe Cleary)
Glen 2-13 v 3-11 Eoghan Rua
Round 7
6 00 PM at Watty Graham Park (Ref: Gregory Mc Williams)
Lavey 1-13 v 1-14 Swatragh
Round 7
6 00 PM at Lavey (Ref: Martin Mc Erlane)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-6 v 2-9 O’Donovan Rossa GAC
Round 7
6 00 PM at Claudy (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Dungiven 2-15 v 1-9 Ballinderry
Round 7
6 00 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Harry Tohill)
Dungiven Reserves 2-11 v 1-4 Ballinderry Reserves
Round 7
4 30 PM at Dungiven (Ref: Cyril Hargan)
Slaughtneil Reserves 0-0 v CONC Steelstown Reserves
Round 7
4 30 PM at Slaughtneil (Ref: TBC)
Claudy Reserves 0-0 v 6-16 Magherafelt Reserves
Round 7
4 30 PM at Claudy Reserves (Ref: Daryl Buttress)
Lavey Reserves 0-0 v CONC Swatragh Reserves
Round 7
4 30 PM at Lavey (Ref: TBC)
Glen Reserves 4-14 v 0-7 Coleraine Reserves
Round 7
4 30 PM at Glen (Ref: PG Bradley)
Newbridge Reserves 1-11 v 0-12 Ballinascreen Reserves
Round 7
4 30 PM at Newbridge Reserves (Ref: Vincent Boyle)
Sunday 22nd May 2022
Banagher 0-11 v 2-15 Kilrea
Round 7
2 30 PM at Banagher (Ref: Barry Cassidy)
Banagher Reserves 2-5 v 4-12 Kilrea Reserves
Round 7
1 00 PM at Banagher (Ref: Daryl Buttress)
Wednesday 25th May 2022
Dungiven 0-18 v 2-14 Swatragh
Round 8
7 30 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Brendan Quinn)
John Mitchel’s GAC, Claudy 0-4 v 1-10 Bellaghy
Round 8
7 45 PM at Claudy (Ref: Cathal Doherty)
Ballinascreen 5-8 v 1-11 Banagher
Round 8
8 00 PM at Ballinascreen (Ref: John Joe Cleary)
Glen 2-11 v 0-7 Ballinderry
Round 8
8 00 PM at Watty Graham Park (Ref: Dan Mullan)
O’Donovan Rossa GAC 2-7 v 0-7 Slaughtneil
Round 8
8 00 PM at Magherafelt (Ref: Harry Tohill)
Steelstown Brian Og’s 0-10 v 4-11 Kilrea
Round 8
8 00 PM at Pairc Brid (Ref: Damien Harkin)
Lavey 2-14 v 0-11 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 8
8 00 PM at Lavey (Ref: Aidan Mc Aleer)
Eoghan Rua 0-4 v 1-9 The Loup
Round 8
8 00 PM at Coleraine (Ref: Gavin Hegarty)
Claudy Reserves CONC v 0-0 Bellaghy Reserves
Round 8
6 30 PM at Claudy Reserves (Ref: TBC)
Coleraine Reserves 0-8 v 1-14 Loup Reserves
Round 8
6 30 PM at Coleraine Reserves (Ref: Ciaran Brolly)
Lavey Reserves 2-8 v 2-12 Newbridge Reserves
Round 8
6 30 PM at Lavey (Ref: Kevin Donnelly)
Steelstown Reserves CONC v 0-0 Kilrea Reserves
Round 8
6 30 PM at Steelstown Reserves (Ref: TBC)
Magherafelt Reserves 3-10 v 1-7 Slaughtneil Reserves
Round 8
6 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Glen Reserves 7-11 v 0-2 Ballinderry Reserves
Round 8
6 30 PM at Glen (Ref: Gregory Mc Williams)
Ballinascreen Reserves 7-12 v 1-7 Banagher Reserves
Round 8
6 30 PM at Ballinascreen (Ref: Thomas Devlin)
Dungiven Reserves 0-0 v CONC Swatragh Reserves
Round 8
6 30 PM at Dungiven (Ref: TBC)
Saturday 28th May 2022
Dungiven 0-15 v 0-15 O’Donovan Rossa GAC
Round 9
3 30 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Gavin Hegarty)
John Mitchel’s GAC, Claudy 1-8 v 1-14 Swatragh
Round 9
4 00 PM at Claudy (Ref: Damien Harkin)
The Loup 1-14 v 0-14 Banagher
Round 9
4 00 PM at Loup (Ref: Harry Tohill)
Slaughtneil 2-17 v 2-8 Ballinascreen
Round 9
5 30 PM at Slaughtneil (Ref: Martin Mc Erlane)
Sean O’Leary GAC Newbridge 1-10 v 1-7 Kilrea
Round 9
5 30 PM at Newbridge (Ref: Richie Donoghue)
Dungiven Reserves 1-17 v 1-7 Magherafelt Reserves
Round 9
2 00 PM at Dungiven (Ref: Martin Donnelly)
Loup Reserves P v P Banagher Reserves
Round 9
Postponed
Newbridge Reserves 0-0 v CONC Kilrea Reserves
Round 9
4 00 PM at Newbridge Reserves (Ref: TBC)
Slaughtneil Reserves --- v --- Ballinascreen Reserves
Round 9
4 00 PM at Slaughtneil (Ref: Cathal Doherty)
Claudy Reserves 0-0 v CONC Swatragh Reserves
Round 9
4 00 PM at Claudy Reserves (Ref: TBC)
Monday 30th May 2022
Lavey 0-11 v 2-14 Bellaghy
Round 9
8 00 PM at Lavey (Ref: Gregory Mc Williams)
Lavey Reserves CONC v 0-0 Bellaghy Reserves
Round 9
6 30 PM at Lavey (Ref: TBC)
Wednesday 1st June 2022
Newbridge Reserves 0-12 v 4-16 Glen Reserves
Round 4
7 30 PM at Newbridge Reserves (Ref: Vincent Boyle)
Saturday 4th June 2022
Ballinascreen 2-7 v 1-10 Dungiven
Round 10
4 30 PM at Ballinascreen (Ref: Michael Quinn)
Swatragh 0-12 v 1-12 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 10
6 00 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Patrick Devlin)
Bellaghy 0-4 v 1-13 Glen
Round 10
6 00 PM at Bellaghy (Ref: Emmet Mc Shane)
Banagher 1-6 v 0-14 Slaughtneil
Round 10
6 00 PM at Banagher (Ref: Damien Harkin)
Ballinderry 0-18 v 0-18 Lavey
Round 10
6 00 PM at Ballinderry (Ref: Gregory Mc Williams)
Magherafelt Reserves 1-14 v 0-13 Coleraine Reserves
Round 10
2 00 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Gavin Dixon)
Ballinascreen Reserves 0-0 v CONC Dungiven Reserves
Round 10
4 30 PM at Ballinascreen (Ref: TBC)
Ballinderry Reserves 0-5 v 1-12 Lavey Reserves
Round 10
4 30 PM at Ballinderry (Ref: Martin Coyle)
Banagher Reserves CONC v 0-0 Slaughtneil Reserves
Round 10
4 30 PM at Banagher (Ref: TBC)
Swatragh Reserves CONC v 0-0 Newbridge Reserves
Round 10
4 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: TBC)
Sunday 5th June 2022
Kilrea 0-11 v 3-17 The Loup
Round 10
6 00 PM at Kilrea (Ref: Richie Donoghue)
Kilrea Reserves 1-4 v 9-17 Loup Reserves
Round 10
4 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: Cathal Doherty)
Tuesday 7th June 2022
O’Donovan Rossa GAC 3-13 v 3-10 Eoghan Rua
Round 10
7 30 PM at Magherafelt (Ref: Kieran Jnr Connor)
Bellaghy 2-11 v 0-10 Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 11
8 00 PM at Bellaghy (Ref: Gavin Hegarty)
Wednesday 8th June 2022
Bellaghy Reserves 1-10 v 1-6 Glen Reserves
Round 10
7 30 PM at Bellaghy (Ref: Martin O'Connor)
Friday 10th June 2022
O’Donovan Rossa GAC 0-12 v 2-13 Glen
Round 11
8 30 PM at Magherafelt (Ref: Brendan Quinn)
Magherafelt Reserves 2-12 v 1-12 Glen Reserves
Round 11
7 00 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Maurice Corrigan)
Saturday 11th June 2022
Bellaghy Reserves 2-16 v 0-8 Newbridge Reserves
Round 11
3 30 PM at Bellaghy (Ref: Kevin Donnelly)
Sunday 12th June 2022
Banagher 1-6 v 2-7 Dungiven
Round 11
1 00 PM at Banagher (Ref: Gregory Mc Williams)
Steelstown Brian Og’s 0-8 v 0-14 The Loup
Round 11
2 30 PM at Pairc Brid (Ref: Aidan Mc Aleer)
Swatragh 1-5 v 1-15 Slaughtneil
Round 11
2 30 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: John Joe Cleary)
Kilrea 1-8 v 0-9 Ballinascreen
Round 11
2 30 PM at Kilrea (Ref: Maurice Corrigan)
Ballinderry 0-13 v 1-6 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 11
2 30 PM at Ballinderry (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Eoghan Rua 2-10 v 0-13 Lavey
Round 11
2 30 PM at Coleraine (Ref: Damien Harkin)
Steelstown Reserves 0-5 v 4-9 Loup Reserves
Round 11
1 00 PM at Steelstown Reserves (Ref: Edward Og Nash)
Swatragh Reserves CONC v 0-0 Slaughtneil Reserves
Round 11
1 00 PM at Swatragh Reserves (Ref: TBC)
Kilrea Reserves 2-12 v 5-4 Ballinascreen Reserves
Round 11
1 00 PM at Kilrea Reserves (Ref: Jude Dixon )
Ballinderry Reserves 0-0 v CONC Claudy Reserves
Round 11
1 00 PM at Ballinderry (Ref: Michael Quinn)
Coleraine Reserves 0-0 v CONC Lavey Reserves
Round 11
1 00 PM at Coleraine Reserves (Ref: TBC)
Thursday 16th June 2022
Sean O’Leary GAC Newbridge 0-6 v 2-14 The Loup
Round 12
8 00 PM at Newbridge (Ref: Aidan Mc Aleer)
Newbridge Reserves 0-8 v 3-12 Loup Reserves
Round 12
6 30 PM at Newbridge Reserves (Ref: TBC)
Saturday 18th June 2022
Ballinderry 2-12 v 0-5 Steelstown Brian Og’s
Round 12
4 00 PM at Ballinderry (Ref: Maurice Corrigan)
O’Donovan Rossa GAC 1-11 v 0-15 Swatragh
Round 12
5 00 PM at Magherafelt (Ref: John Joe Cleary)
Dungiven 3-8 v 0-14 Bellaghy
Round 12
6 00 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: Emmet Mc Shane)
Eoghan Rua 1-13 v 2-11 Kilrea
Round 12
6 00 PM at Coleraine (Ref: Gavin Dixon)
Lavey 0-13 v 0-8 Banagher
Round 12
6 00 PM at Lavey (Ref: Dan Mullan)
John Mitchel’s GAC, Claudy 1-2 v 1-11 Slaughtneil
Round 12
6 00 PM at Claudy (Ref: Damien Harkin)
Glen 4-19 v 1-11 Ballinascreen
Round 12
6 45 PM at Watty Graham Park (Ref: Martin Mc Erlane)
Magherafelt Reserves 0-0 v CONC Swatragh Reserves
Round 12
3 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: TBC)
Dungiven Reserves 1-7 v 3-13 Bellaghy Reserves
Round 12
4 30 PM at Dungiven (Ref: Ciaran Brolly)
Ballinderry Reserves P v P Steelstown Reserves
Round 12
Postponed
Lavey Reserves 0-0 v CONC Banagher Reserves
Round 12
4 30 PM at Lavey (Ref: TBC)
Claudy Reserves P v P Slaughtneil Reserves
Round 12
Postponed
Glen Reserves 0-0 v CONC Ballinascreen Reserves
Round 12
5 30 PM at Glen (Ref: TBC)
Monday 20th June 2022
Coleraine Reserves 0-13 v 0-9 Kilrea Reserves
Round 12
7 30 PM at Coleraine Reserves (Ref: Terence Mc Gilligan)
Thursday 23rd June 2022
Kilrea 1-12 v 6-11 O’Donovan Rossa GAC
Round 13
8 00 PM at Kilrea (Ref: Brendan Quinn)
Kilrea Reserves 1-5 v 3-14 Magherafelt Reserves
Round 13
6 45 PM at Kilrea Reserves (Ref: Sean Mc Guigan)
Friday 24th June 2022
The Loup 0-10 v 0-6 John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 13
8 00 PM at Loup (Ref: Patrick Devlin)
Swatragh 1-16 v 1-7 Ballinderry
Round 13
8 00 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: Brendan Quinn)
Steelstown Brian Og’s 0-7 v 3-13 Bellaghy
Round 13
8 00 PM at Pairc Brid (Ref: Gavin Hegarty)
Sean O’Leary GAC Newbridge P v P Dungiven
Round 13
Postponed
Slaughtneil 1-6 v 0-7 Glen
Round 13
8 00 PM at Slaughtneil (Ref: Damien Harkin)
Ballinascreen 0-6 v 1-6 Lavey
Round 13
8 00 PM at Ballinascreen (Ref: Richie Donoghue)
Loup Reserves 0-0 v CONC Claudy Reserves
Round 13
6 30 PM at Loup (Ref: TBC)
Swatragh Reserves CONC v 0-0 Ballinderry Reserves
Round 13
6 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: TBC)
Steelstown Reserves P v P Bellaghy Reserves
Round 13
Postponed
Newbridge Reserves P v P Dungiven Reserves
Round 13
Postponed
Slaughtneil Reserves 1-13 v 2-6 Glen Reserves
Round 13
6 30 PM at Slaughtneil (Ref: Maurice Corrigan)
Ballinascreen Reserves 3-4 v 3-15 Lavey Reserves
Round 13
6 30 PM at Ballinascreen (Ref: Sean Mc Guigan)
Wednesday 29th June 2022
Steelstown Brian Og’s P v P John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 10
Postponed
Ballinderry 0-10 v 2-12 The Loup
Round 14
8 00 PM at Ballinderry (Ref: Barry Cassidy)
Steelstown Reserves P v P Claudy Reserves
Round 10
Postponed
Ballinderry Reserves 1-13 v 2-11 Loup Reserves
Round 14
6 30 PM at Ballinderry (Ref: Thomas Devlin)
Thursday 30th June 2022
Bellaghy --- v --- Slaughtneil
Round 14
8 00 PM at Bellaghy (Ref: Gavin Dixon)
Bellaghy Reserves --- v --- Slaughtneil Reserves
Round 14
6 30 PM at Bellaghy (Ref: Mervyn Mc Aleese)
Friday 1st July 2022
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 14
8 00 PM at Magherafelt (Ref: John Joe Cleary)
Kilrea --- v --- Dungiven
Round 14
8 00 PM at Kilrea (Ref: Maurice Corrigan)
Eoghan Rua --- v --- John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 14
8 30 PM at Coleraine (Ref: Martin O'Connor)
Magherafelt Reserves --- v --- Newbridge Reserves
Round 14
6 30 PM at Magherafelt Reserves (Ref: Jude Dixon )
Kilrea Reserves --- v --- Dungiven Reserves
Round 14
6 30 PM at Kilrea Reserves (Ref: TBC)
Coleraine Reserves --- v --- Claudy Reserves
Round 14
7 15 PM at Coleraine Reserves (Ref: TBC)
Sunday 3rd July 2022
Steelstown Brian Og’s --- v --- Ballinascreen
Round 14
2 30 PM at Pairc Brid (Ref: Michael Kelly)
Lavey --- v --- Glen
Round 14
2 30 PM at Lavey (Ref: Gregory Mc Williams)
Swatragh --- v --- Banagher
Round 14
2 30 PM at Davitt Park, Swatragh (Ref: TBC)
Steelstown Reserves P v P Ballinascreen Reserves
Round 14
Postponed
Lavey Reserves --- v --- Glen Reserves
Round 14
1 00 PM at Lavey (Ref: Anthony Campbell)
Swatragh Reserves --- v --- Banagher Reserves
Round 14
1 00 PM at Swatragh Reserves (Ref: Martin O'Connor)
Wednesday 6th July 2022
Sean O’Leary GAC Newbridge --- v --- Glen
Round 4
8 00 PM at Newbridge (Ref: Joe Mulholland)
Ballinderry --- v --- O’Donovan Rossa GAC
Round 6
8 00 PM at Ballinderry (Ref: John Joe Cleary)
Glen P v P Steelstown Brian Og’s
Round 9
Postponed
Ballinderry Reserves --- v --- Magherafelt Reserves
Round 6
6 30 PM at Ballinderry (Ref: Michael Quinn)
Glen Reserves --- v --- Steelstown Reserves
Round 9
6 30 PM at Glen (Ref: TBC)
Swatragh Reserves --- v --- Steelstown Reserves
Round 4
7 30 PM at Swatragh Reserves (Ref: TBC)
Friday 15th July 2022
Eoghan Rua --- v --- Ballinderry
Round 9
8 00 PM at Coleraine (Ref: Brendan Quinn)
Banagher Reserves --- v --- Dungiven Reserves
Round 11
4 00 PM at Banagher (Ref: TBC)
Coleraine Reserves --- v --- Ballinderry Reserves
Round 9
6 00 PM at Coleraine Reserves (Ref: Martin O'Connor)
Tuesday 26th July 2022
Banagher --- v --- Eoghan Rua
Round 13
8 00 PM at Banagher (Ref: Alan Nash)
Banagher Reserves --- v --- Coleraine Reserves
Round 13
6 30 PM at Banagher (Ref: TBC)
Sunday 31st July 2022
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Banagher
Round 15
2 30 PM at Magherafelt (Ref: TBC)
Dungiven --- v --- Steelstown Brian Og’s
Round 15
2 30 PM at Pairc Ui Cathain (Ref: TBC)
John Mitchel’s GAC, Claudy --- v --- Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 15
2 30 PM at Claudy (Ref: Aidan Mc Aleer)
Eoghan Rua --- v --- Ballinascreen
Round 15
2 30 PM at Coleraine (Ref: Cathal Doherty)
Bellaghy --- v --- Swatragh
Round 15
2 30 PM at Bellaghy (Ref: Dan Mullan)
Lavey --- v --- Slaughtneil
Round 15
2 30 PM at Lavey (Ref: Martin Mc Erlane)
Ballinderry --- v --- Kilrea
Round 15
2 30 PM at Ballinderry (Ref: TBC)
Glen --- v --- The Loup
Round 15
2 30 PM at Watty Graham Park (Ref: Brendan Quinn)
Magherafelt Reserves --- v --- Banagher Reserves
Round 15
1 00 PM at Magherafelt Reserves (Ref: TBC)
Dungiven Reserves --- v --- Steelstown Reserves
Round 15
1 00 PM at Dungiven (Ref: TBC)
Claudy Reserves --- v --- Newbridge Reserves
Round 15
1 00 PM at Claudy Reserves (Ref: TBC)
Coleraine Reserves --- v --- Ballinascreen Reserves
Round 15
1 00 PM at Coleraine Reserves (Ref: TBC)
Bellaghy Reserves --- v --- Swatragh Reserves
Round 15
1 00 PM at Bellaghy (Ref: TBC)
Lavey Reserves --- v --- Slaughtneil Reserves
Round 15
1 00 PM at Lavey (Ref: TBC)
Ballinderry Reserves --- v --- Kilrea Reserves
Round 15
1 00 PM at (Ref: TBC)
Glen Reserves --- v --- Loup Reserves
Round 15
1 00 PM at Glen (Ref: TBC)