Hughes Steel Fabrications U14 Football Championship
 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group A
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1Ballinascreen110002
2Glen000000
3Limavady Wolfhounds000000
4St Patrick's000000
5Glenullin000000
6Banagher101000



 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group B
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1Slaughtneil000000
2St Oliver Plunkett's GAC, Greenlough000000
3Lavey000000
4Ballinderry000000
5Desertmartin000000
6Sean O'Leary GAC Newbridge000000



 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group C
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1The Loup000000
2Kilrea000000
3O'Donovan Rossa GAC000000
4Eoghan Rua000000
5Bellaghy000000
6Swatragh000000



 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group D
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1Dungiven000000
2Steelstown Brian Og's000000
3Faughanvale000000
4Craigbane000000
5Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG000000
6John Mitchel's GAC, Claudy000000



 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group E
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1St Michael's000000
2Sean Dolans000000
3Doire Colmcille000000
4St Marys Slaughtmanus GAC000000
5Steelstown Brian Og's000000
6O'Brien's G.F.C Foreglen000000



 Hughes Steel Fabrications U14 FC Group F
PositionTeamPlayedWonLostDrawnForAgainstDiffPoints
1Ballymaguigan220004
2Ballinascreen210103
3Ballerin110002
4Lavey211002
5St Michael's GAC Lissan201101
6St Malachy's Castledawson101000
7Dungiven202000



Tuesday 21st July 2020
Dungiven CONC v 0-0 Ballymaguigan
Round 1
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
Ballerin 2-9 v 2-6 St Michael’s GAC Lissan
Round 1
7 15 PM at Ballerin
Ballinascreen 7-10 v 2-7 Lavey
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen
Tuesday 28th July 2020
St Michael’s GAC Lissan 1-11 v 1-11 Ballinascreen
Round 2
7 15 PM at Ballinascreen
Lavey 5-14 v 1-8 Dungiven
Round 2
7 15 PM at Lavey
Ballymaguigan 2-7 v 1-8 St Malachy’s Castledawson
Round 2
7 15 PM at Ballymaguigan
Monday 3rd August 2020
Sean Dolans --- v --- O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 1
7 15 PM at Sean Dolans
Tuesday 4th August 2020
Ballinascreen 0-0 v CONC Banagher
Round 1
7 15 PM at Ballinascreen
Glenullin --- v --- St Patrick’s
Round 1
7 15 PM at Glenullin
Glen --- v --- Limavady Wolfhounds
Round 1
7 15 PM at Watty Graham Park
Sean O’Leary GAC Newbridge --- v --- Desertmartin
Round 1
7 15 PM at Newbridge
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough --- v --- Ballinderry
Round 1
7 15 PM at St Oliver Plunkett Park
Slaughtneil --- v --- Lavey
Round 1
7 15 PM at Slaughtneil
Swatragh --- v --- Kilrea
Round 1
7 15 PM at Davitt Park, Swatragh
Eoghan Rua --- v --- Bellaghy
Round 1
7 15 PM at Coleraine
O’Donovan Rossa GAC --- v --- The Loup
Round 1
7 15 PM at Magherafelt
Dungiven --- v --- Steelstown Brian Og’s
Round 1
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
Craigbane --- v --- John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 1
7 15 PM at Craigbane
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG --- v --- Faughanvale
Round 1
7 15 PM at Doire Trasna
St Marys Slaughtmanus GAC --- v --- Steelstown Brian Og’s B Team
Round 1
7 15 PM at Slaughtmanus
St Michael’s --- v --- Doire Colmcille
Round 1
7 15 PM at Magilligan
Dungiven --- v --- St Michael’s GAC Lissan
Round 3
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
St Malachy’s Castledawson --- v --- Lavey
Round 3
7 15 PM at Castledawson
Ballinascreen --- v --- Ballerin
Round 3
7 15 PM at Ballinascreen
Tuesday 11th August 2020
Banagher --- v --- Glen
Round 2
7 15 PM at Banagher
Limavady Wolfhounds --- v --- Glenullin
Round 2
7 15 PM at Limavady
St Patrick’s --- v --- Ballinascreen
Round 2
7 15 PM at Drumsurn
Desertmartin --- v --- Slaughtneil
Round 2
7 15 PM at Longfield
Lavey --- v --- St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 2
7 15 PM at Lavey
Ballinderry --- v --- Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 2
7 15 PM at Ballinderry
Kilrea --- v --- O’Donovan Rossa GAC
Round 2
7 15 PM at Kilrea
The Loup --- v --- Eoghan Rua
Round 2
7 15 PM at Loup
Bellaghy --- v --- Swatragh
Round 2
7 15 PM at Bellaghy
Steelstown Brian Og’s --- v --- Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 2
7 15 PM at Pairc Brid
Faughanvale --- v --- Craigbane
Round 2
7 15 PM at John McLaughlin Park
John Mitchel’s GAC, Claudy --- v --- Dungiven
Round 2
7 15 PM at Claudy
Steelstown Brian Og’s B Team --- v --- Sean Dolans
Round 2
7 15 PM at Pairc Brid
O’Brien’s G.F.C Foreglen --- v --- St Michael’s
Round 2
7 15 PM at Foreglen
Doire Colmcille --- v --- St Marys Slaughtmanus GAC
Round 2
7 15 PM at Pairc Cholmcille
St Michael’s GAC Lissan --- v --- St Malachy’s Castledawson
Round 4
7 15 PM at Lissan
Ballerin --- v --- Dungiven
Round 4
7 15 PM at Ballerin
Lavey --- v --- Ballymaguigan
Round 4
7 15 PM at Lavey
Tuesday 18th August 2020
Glenullin --- v --- Glen
Round 3
7 15 PM at Glenullin
Limavady Wolfhounds --- v --- Ballinascreen
Round 3
7 15 PM at Limavady
St Patrick’s --- v --- Banagher
Round 3
7 15 PM at Drumsurn
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough --- v --- Slaughtneil
Round 3
7 15 PM at St Oliver Plunkett Park
Lavey --- v --- Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 3
7 15 PM at Lavey
Ballinderry --- v --- Desertmartin
Round 3
7 15 PM at Ballinderry
Eoghan Rua --- v --- O’Donovan Rossa GAC
Round 3
7 15 PM at Coleraine
The Loup --- v --- Swatragh
Round 3
7 15 PM at Loup
Bellaghy --- v --- Kilrea
Round 3
7 15 PM at Bellaghy
Craigbane --- v --- Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG
Round 3
7 15 PM at Craigbane
Dungiven --- v --- Faughanvale
Round 3
7 15 PM at Dungiven
John Mitchel’s GAC, Claudy --- v --- Steelstown Brian Og’s
Round 3
7 15 PM at Claudy
St Michael’s --- v --- Sean Dolans
Round 3
7 15 PM at Magilligan
O’Brien’s G.F.C Foreglen --- v --- St Marys Slaughtmanus GAC
Round 3
7 15 PM at Foreglen
Doire Colmcille --- v --- Steelstown Brian Og’s B Team
Round 3
7 15 PM at Pairc Cholmcille
Ballymaguigan --- v --- St Michael’s GAC Lissan
Round 5
7 15 PM at Ballymaguigan
St Malachy’s Castledawson --- v --- Ballerin
Round 5
7 15 PM at Castledawson
Dungiven --- v --- Ballinascreen
Round 5
7 15 PM at Pairc Ui Cathain
Tuesday 25th August 2020
Glen --- v --- St Patrick’s
Round 4
7 00 PM at Watty Graham Park
Ballinascreen --- v --- Glenullin
Round 4
7 00 PM at Ballinascreen
Banagher --- v --- Limavady Wolfhounds
Round 4
7 00 PM at Banagher
Desertmartin --- v --- Lavey
Round 4
7 00 PM at Longfield
Sean O’Leary GAC Newbridge --- v --- St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough
Round 4
7 00 PM at Newbridge
Slaughtneil --- v --- Ballinderry
Round 4
7 00 PM at Slaughtneil
Kilrea --- v --- The Loup
Round 4
7 00 PM at Kilrea
Swatragh --- v --- Eoghan Rua
Round 4
7 00 PM at Davitt Park, Swatragh
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Bellaghy
Round 4
7 00 PM at Magherafelt
Steelstown Brian Og’s --- v --- Faughanvale
Round 4
7 00 PM at Pairc Brid
Dungiven --- v --- Craigbane
Round 4
7 00 PM at Pairc Ui Cathain
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG --- v --- John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 4
7 00 PM at Doire Trasna
Steelstown Brian Og’s B Team --- v --- O’Brien’s G.F.C Foreglen
Round 4
7 00 PM at Pairc Brid
St Marys Slaughtmanus GAC --- v --- St Michael’s
Round 4
7 00 PM at Slaughtmanus
Sean Dolans --- v --- Doire Colmcille
Round 4
7 00 PM at Sean Dolans
Ballinascreen --- v --- St Malachy’s Castledawson
Round 6
7 00 PM at Ballinascreen
Ballerin --- v --- Ballymaguigan
Round 6
7 00 PM at Ballerin
St Michael’s GAC Lissan --- v --- Lavey
Round 6
7 00 PM at Lissan
Tuesday 8th September 2020
Glen --- v --- Ballinascreen
Round 5
7 00 PM at Watty Graham Park
Glenullin --- v --- Banagher
Round 5
7 00 PM at Glenullin
Limavady Wolfhounds --- v --- St Patrick’s
Round 5
7 00 PM at Limavady
Lavey --- v --- Ballinderry
Round 5
7 00 PM at Lavey
St Oliver Plunkett’s GAC, Greenlough --- v --- Desertmartin
Round 5
7 00 PM at St Oliver Plunkett Park
Slaughtneil --- v --- Sean O’Leary GAC Newbridge
Round 5
7 00 PM at Slaughtneil
The Loup --- v --- Bellaghy
Round 5
7 00 PM at Loup
Eoghan Rua --- v --- Kilrea
Round 5
7 00 PM at Coleraine
O’Donovan Rossa GAC --- v --- Swatragh
Round 5
7 00 PM at Magherafelt
Faughanvale --- v --- John Mitchel’s GAC, Claudy
Round 5
7 00 PM at John McLaughlin Park
Craigbane --- v --- Steelstown Brian Og’s
Round 5
7 00 PM at Craigbane
Na Piarsaigh Doire Trasna C.LG --- v --- Dungiven
Round 5
7 00 PM at Doire Trasna
O’Brien’s G.F.C Foreglen --- v --- Doire Colmcille
Round 5
7 00 PM at Foreglen
St Michael’s --- v --- Steelstown Brian Og’s B Team
Round 5
7 00 PM at Magilligan
Sean Dolans --- v --- St Marys Slaughtmanus GAC
Round 5
7 00 PM at Sean Dolans
Ballymaguigan --- v --- Ballinascreen
Round 7
7 00 PM at Ballymaguigan
Lavey --- v --- Ballerin
Round 7
7 00 PM at Lavey
St Malachy’s Castledawson --- v --- Dungiven
Round 7
7 00 PM at Castledawson